Naděje pro Elišku 2020

Naděje pro Elišku 2020

Stejně jako v loňském roce se i letos strážníci a další zaměstnanci Městské policie Hodonín připojili k benefiční akci Městské policie Pardubice "Naděje pro Elišku". Výtěžek z akce pomůže nemocné Elišce při nákupu speciálních pomůcek.

Eliška je malá holčička trpící Rettovým syndromem. O jejím příběhu si můžete přečíst na stránkách http://www.nadejeproelisku.cz/. Také zde najdete číslo transparentního účtu, na který můžete Elišce přispět i Vy. Městská policie Pardubice uspořádala benefiční hokejové utkání mezi jejich týmem a týmem Zdravotnické záchranné služby. Městská policie Hodonín se přidala aspoň na dálku a mezi sebou jsme vybrali úžasných 11 tisíc Kč, dvakrát více než v loňském roce. 

O benefičním utkání si můžete přečíst více na facebookové stránce MP Pardubice: https://www.facebook.com/media/set?vanity=mppardubice&set=a.2076482499155257, případně na webových stránkách http://www.mppardubice.cz/kdo-jsme-a-co-delame/zpravy/clanky/benefice-pro-elisku.html. Najdete zde i velkou fotogalerii z utkání. 

Za případnou podporu Elišky příspěvkem na její účet moc děkujeme.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku8. 9. 2020, 14:30, zobrazeno 695x