Strážníci zadrželi sprejery při činu

Pracovník obsluhy kamerové systému městské policie spatřil dne 29.10.2013 v 1,40 hod. skupinku tří podezřelých osob. Jeden z mladíků najednou vytáhnul fix a něco maloval na jeden z domů na Národní třídě. Postupně při své cestě mladík pomaloval několik objektů – na zdech, oknech, poštovních schránkách, rozvodných skříních...

Strážníci skupinku osob zadrželi na ulici Anenská v okamžiku, kdy se pokoušeli odjet vozidlem. Ve vozidle bylo zadrženo celkem pět osob. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, které byla věc předána s podezřením ze spáchání trestného činu. Dalším šetřením bude zjišťován podíl jednotlivých zadržených osob na pomalování objektů v Hodoníně. Pokud jste na Vašem objektu zaznamenali nové malby, které vznikly do rána dne 29.10.2013, obraťte se s touto informací na Policii ČR.

Obdobný případ zaznamenal kamerový systém dne 27.10.2013 ve dvě hodiny v noci v podchodu pod vlakovým nádražím. V tomto případě dvě osoby – muž a žena – pomalovali stěny podchodu. V tomto případě se bohužel pachatele nepodařilo zadržet přímo při činu. Jejich počínání a především obličeje velmi dobře zaznamenal kamerový systém, dopadení pachatelů je tedy jen otázkou času. Fotografie z řádění sprejerů najdete v galerii roku 2013.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku29. 10. 2013, 15:00, zobrazeno 2167x